GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 7198326
nr 719 8326
Tallrikar
12 st, Kina, Ca dia23, 1700-/1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 10 oktober 2011
kl 17:46:30
1.000 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr